Pi Kare Adası ProjeleriPi Kare Adası Projeleri

L'OREAL (2006-2008)

L'OREAL VICHY INNEOV LA ROCHE POSAY VİTRİN UYGULAMA OPERASYONU VE KURULUMLARI

Bu aktiviteler kapsamında Türkiye çapında 1620 adet Vichy Bayisi eczane , La Roche Posay'a ait 350 ve Inneov'a ait 350 eczane 81 il planlamasıyla dolaşılmış ve önceki vitrin uygulamaları temizlenip yeni ürüne ait reklam uygulaması ile vitrinler giydirilmiştir.Vitrin uygulamasının yanı sıra bu eczanelerde ( Inneov Sebil animasyonları , LRP Kerium geri ödeme kampanyası aktivitesi , LRP Sensitive skin kurulumları , Inneov eczane kurulumları , Vichy ürünleri stand dağıtımları , Vichy sağlıklı cilt merkezi kurulumları vs. ) aktiviteler gerçekleştirilmiştir.

Operasyon ekibimiz ziyaret ettiği eczanelerde Vichy stantlarının durumlarını, raf dizilimleri gibi merchandising görevlerinin yanı sıra eczane sahiplerinin dilek ve önerilerini de ilgili raporlarla merkez ofisimiz aracılığıyla Vichy Satış-Pazarlama bölümüne iletmiş ve sahaya geri dönüş sağlamıştır.

Proje süresince ziyaret edilen bayiler, dijital fotoğraflar ve yazılı rapor aracılığıyla günlük olarak Vichy Satış ve Pazarlama bölümüne iletilirken ayrıca aylık görsel proje raporlamasıyla saha aktivitesinin bölüm içi ve şirket üst kademelerinde birebir takibi sağlanmıştır.


L'OREAL PROFESSIONNEL KUAFOR VİTRİN OPERASYONU

Bu aktivite kapsamında Türkiye çapında 100 ADET Loreal Professionnel Bayisi kuaför 15 il planlamasıyla dolaşılmış ve önceki vitrin uygulamaları temizlenip yeni ürüne ait reklam uygulaması ile vitrinler giydirilmiş olup kuaför içi stand ve pop malzemeleri kurulumları yapılmıştır.