Pi Kare Adası ProjeleriPi Kare Adası Projeleri

ÜLKER ROZİ, Dünya Windsörf Şampiyonası (10 Ağustos 2009 / 15 Ağustos 2009)

Rozi'nin de sponsor olduğu, Dünya Windsörf Şampiyonası, 10-15 Ağustos 2009 tarihlerinde Alaçatı'da gerçekleştirildi. Düzenlenen şampiyonada,, Rozi'nin tüm etkinliklerini Pi Kare olarak biz organize ettik.

Rozi, şampiyona boyunca birçok aktivite gerçekleştirerek akıllarda yer etti. Çağla Kubat'ın sponsorluğunu üstelenen Rozi, Rozi Ladies Cup'a da 2 gün boyunca sponsor oldu.08.09.09 Cumartesi günü akşam kurulumu tamamlanan standımız 16.08.09 tarihine kadar aktivite alanında yer aldı.

Şampiyona boyunca hostes arkadaşlarımız tarafından hem aktivite alanında hem de çevre mekanlarda, numune ürün ve promosyon dağıtımı yapıldı. Dağıtılan renkli bandanalar ve sevimli ATV aracımız Rozi'ye olan ilgiyi arttırdı.

14 Ağustos tarihinde, Rozi Ladies Cup gerçekleştirildi. Güne damgasını vuran yarış ödül töreni ile taçlandırıldı. Ödül töreninin hemen ardından, ROZİ Capoeira Dance Show bütün ilgiyi standımıza çekti. Yarım saat süren show herkes tarafından merak ile izlendi. 15 Ağustos 2009 tarihinde bayan/erkek yarışmacılardan oluşan yeni bir Rozi Cup düzenlendi.

Dünyanın en iyi sörfçülerinin katıldığı bu müthiş şampiyona, 15 Ağustos tarihinde görkemli bir kapanış partisi ile son buldu.